A A A
22 gruodžio 06, Antradienis 15:34

PAMINĖTA TARPTAUTINĖ NEĮGALIŲJŲ ŽMONIŲ DIENA

Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centre paminėta Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Šia proga visi rinkosi į akciją „STATOME GERUMO PAMATUS KARTU“ bei „AŠ ir Tu, - tai MES!!!“. Pastarosios akcijos ambasadorė Jonavos mieste – Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

Labai džiaugiamės, kad šią akciją taip pat palaikė ir rėmė Jonavos rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimo narys Eugenijus Sabutis, Jonavos rajono savivaldybės tarybos Sveikatos, ekologijos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Birutė Platkauskienė, taip pat Jonavos kultūros centras, Jonavos socialinių paslaugų centras ir kitos rajono socialines paslaugas teikiančios įstaigos, švietimo įstaigos, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Jonavos viltis“ ir daugelis kitų įstaigų, kurios nėra abejingos žmonių su negalia problemoms.

Siekiant mažinti socialinę atskirtį tarp neįgaliųjų ir negalios neturinčių, visi kartu kūrėme „gyvą“ neįgaliojo ženklo simbolį bei statėme gerumo, tolerancijos, draugystės pamatus. Šia akcija siekiama, kad pasaulyje išnyktų sienos tarp negalios turinčių ir jų neturinčių žmonių, nebeliktų patyčių, nevilties, baimės būti nesuprastam, atskirtam nuo visuomenės. Mūsų svajonė, kad gera būtų gyventi visiems!

Ačiū V. Ručinskaitei už nuotaikingą šokį bei mūsų draugams „Baltasis pyragas“, kurie visus susirinkusiuosius vaišino šviežiomis bandelėmis! Už įamžintas akimirkas dėkojame fotografei Gintarei Lazutkei. Už dronu atliktas nuotraukas dėkojame V. Kalpokui.